naklejki MOTYLE + SŁOŃCE zestaw 27 szt, 3 arkusze

Nowy

Zestaw 17 sztuk jedno-, dwu- lub trzykolorowych naklejek na ścianę, meble, okno itp. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z 3-ch arkuszy folii, każdy o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

58000000 Przedmioty

38,15 zł


31,02 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

Kupując jedną sztukę otrzymasz trzy arkusze widoczne na 2-, 3- i 4-m zdjęciu. Każdy arkusz możemy wykonać w innym kolorze folii.

Decydując się na zestaw jednokolorowy przy zakupie wybierz kolor ze słownika, jeśli na wielokolorowy - podaj kolory w wiadomości dla sprzedającego.

Każdy arkusz naklejek wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm. Wielkości pojedyńczych naklejek podane są na zdjęciu.

Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznych obwódek. O układzie naklejek decydujesz sam, dzięki czemu możesz uzyskać zupełnie inną kompozycję niż na naszej aranżacji. 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: