naklejki KWIATY + MOTYLE duży rozmiar, 60 kolorów

Nowy

Zestaw naklejek 1- lub 2-wukolorowych. Do wyboru 60 barw. Naklejki wykonujemy z 2-ch arkuszy folii o wymiarach 95x45 cm oraz 45x28 cm.

Więcej szczegółów

2147483647 Przedmioty

66,15 zł


53,78 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV (nie zmienia koloru). Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznej obwódki. Można oklejać nimi meble, ściany, również w łazience i kuchni, drzwi kabiny prysznicowej, glazurę i wiele innych. Nadają się do wykorzystania na każdą gładką powierzchnię, w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Kupując jedną sztukę otrzymasz arkusz o wymiarach 95x45 cm widoczny na 2-m zdjęciu oraz arkusz 28x45 cm widoczny na 3-m zdjęciu. Każdy arkusz możemy wykonać z innego koloru folii. Motyle należy odcinać od arkusza i naklejać w wybranym ustawieniu. 

Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznych obwódek. Wzór wycinamy z jednobarwnego arkusza folii. Na arkusz nanosimy folię transportową, dzięki czemu naklejki bezproblemowo można przenieść na podłoże docelowe. 

Naklejka moze zostać wykonana w lustrzanym odbiciu, wtedy cały motyw będzie odwrócony w drugą stronę. 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: