naklejki MOTYLE I KWIATY zestaw 3-kolorowy, 3 ar 28x45cm

Nowy

Zestaw naklejek 1-, 2- lub 3-kolorowych. 60 kolorów do wyboru. Do wykorzystania na każdej gładkiej powierzchni w pomieszczeniu i na zewnątrz. Zestaw wykonujemy z 3-ch arkuszy folii o wymiarach 28x45 cm każdy.

Więcej szczegółów

580000000 Przedmioty

69,45 zł


56,46 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV (nie zmienia koloru). Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznej obwódki. Można oklejać nimi meble, ściany, również w łazience i kuchni, drzwi kabiny prysznicowej, glazurę i wiele innych. Nadają się do wykorzystania na każdą gładką powierzchnię, w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Kupując jedną sztukę otrzymasz trzy arkusze widoczne na 2-, 3- i 4-m zdjęciu. Każdy arkusz możemy wykonać w innym kolorze folii.

Decydując się na zestaw jednokolorowy przy zakupie wybierz kolor ze słownika, jeśli na wielokolorowy - podaj kolory w wiadomości dla sprzedającego.

Każdy arkusz naklejek wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 28x45 cm. Wymiary elementów podane są na zdjęciach.

Naklejki nie mają tła, ani nieestetycznych obwódek. Wzór wycinamy z jednobarwnego arkusza folii. Na każdy arkusz nanosimy folię transportową, dzięki czemu naklejki bezproblemowo można przenieść na podłoże docelowe. O układzie naklejek decydujesz sam, dzięki czemu możesz uzyskać zupełnie inną kompozycję niż na naszej aranżacji. 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: