JAKĄ TECHNIKĄ WYKONUJEMY NAKLEJKI

 

Naklejki wykonujemy techniką ploterową, tj. z arkusza jednobarwnej folii wycinamy komputerowo zaprojektowany wzór. Przy zastosowaniu tej metody naklejki nie mają tła oraz nieestetycznych obwódek. Na naklejki o skomplikowanym układzie oraz na napisy nanosimy folię transportową, dzięki czemu w całości mogą zostać naklejone na wybrane miejsce (więcej informacji w Instrukcji naklejania).

       dzięki cięciu folii na wysokiej jakości ploterze krawędzie naklejek są idealnie równe

.

.

GDZIE MOŻESZ WYKORZYSTAĆ NASZE NAKLEJKI

 

Wykonujemy naklejki o różnym przeznaczeniu, w tym naklejki do dekoracji wnętrz, witryn, rowerów i samochodów, naklejki hobbystyczne, informacyjne, reklamowe, cytaty, napisy…

Wszystkie nasze naklejki charakteryzują się trwałością i uniwersalnością zastosowania. Możesz wykorzystać je do dekoracji lub zmiany charakteru wnętrza, do osłonięcia wad czy zarysowań. Możesz przykleić je w miejscu narażonym na zamoczenie, np. na kabinę prysznicową. A co szczególnie istotne ten sam wzór możesz umieścić na wannie, glazurze, meblach, ścianie, lustrze, desce WC itp. A wszystko szybko i niskim kosztem !

 

Nasze naklejki mają wiele zastosowań również w biurze, czy sklepie. Oprócz elementów dekoracyjnych wykonujemy napisy informujące m.in. o godzinach otwarcia, wyprzedażach, promocjach, przecenach. Napisy wykonujemy wg własnych szablonów oraz wg indywidualnych potrzeb zamawiającego.

 

Szeroki zakres zastosowań naklejki mają również w motoryzacji.

 .

.

NA JAKICH POWIERZCHNIACH MOŻESZ UMIEŚCIĆ NASZE NAKLEJKI

 

Naklejki można umieszczać na każdej gładkiej powierzchni, m.in. na płycie meblowej, szybie, powierzchni metalowej, plastikowej, ścianie. Głównym kryterium jest stabilność, przyczepność oraz gładkość podłoża. Przez co naklejek NIE NALEŻY STOSOWAĆ do oklejania:

- powierzchni niestabilnych, np. materiał tekstylny, powierzchnia z łuszczącą się farbą, metal skorodowany,

- powierzchni z widoczną fakturą, np. ściana oklejona tapetą, ściana wykończona tynkiem o dużej ziarnistości,

- powierzchni zanieczyszczonych – tłustych, zakurzonych itp.,

- ścian świeżo malowanych (do 3 tygodni po malowaniu),

- ścian pokrytych FARBAMI LATEKSOWYMI.

 

Nasze naklejki odporne są na wodę, promieniowanie UV (nie blakną), temperatury w zakresie -40 st.C do +80 st.C, przez co mogą być stosowane również na zewnątrz pomieszczeń. Zalecana temperatura aplikacji powyżej +10 st.C.

 

Przed umieszczeniem naklejki należy sprawdzić, czy pomiędzy folią, a podłożem nie zachodzą reakcje chemiczne. W naszym sklepie możesz nabyć PRÓBKI FOLII.

.

.

Z JAKIEJ FOLII WYKONUJEMY NAKLEJKI

 

Większość naklejek wykonujemy z wysokiej jakości MATOWEJ miękkiej folii PCV firmy Oracle, o grubości ok. 70 mikronów, dostępnej w kilkudziesięciu kolorach.

Trwałość folii po naklejeniu szacowana jest na 4 lata w przypadku folii białej i czarnej oraz 3 lata dla pozostałych kolorów, również metalicznych. Trwałość ta dotyczy naklejek narażonych na czynniki zewnętrzne (śnieg, mróz, wiatr, wodę, promieniowanie UV), zaś trwałość aplikacji wewnętrznych jest nieograniczona. 

 

Oferujemy również naklejki wykonane z folii imitującej szkło mrożone, folii odblaskowej, fluorescencyjnej, fotoluminescencyjnej.

 

Naklejki nie są przystosowane do wielokrotnego użycia.

.

INSTRUKCJA MONTAŻU ZEGARA

.

.

.

Zajmujemy się również projektowaniem i wykonywaniem aplikacji na koszulki i inne artykuły tekstylne.

Aplikacje są wycinane na ploterze i przenoszone na materiał metodą termotranfseru (wprasowanie na gorąco).