naklejki BALONY CHMURKI GWIAZDKI styl skandynawski

Nowy

Zestaw naklejek na ścianę, meble, okno itp., wykonanych z barwnej folii kryjącej. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wycinamy techniką ploterową z 3-ch arkuszy folii, dzięki czemu zestaw może być 1-, 2- lub 3-kolorowy.

Więcej szczegółów

579998 Przedmioty

39,00 zł


31,71 zł netto

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości MATOWEJ folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi ! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. 

Naklejki wykonujemy na ploterze. Wzory wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła czy nieestetycznej obwódki i są ażurowe (baloniki).

Kupując jedną sztukę otrzymujesz zestaw naklejek na 3-ch arkuszach. W skład zestawu wchodzą:

- ARKUSZ nr 1 (zdjęcie nr 2): 5 sztuk balonów o wymiarach 23,5x15,5 cm, 22x13,8 cm, 20x13,4 cm, 20,5x13,6 cm oraz 18x11,3 cm; 6 sztuk chmurek o wymiarach 12x6,5 cm oraz 22 sztuki gwiazdek o średnicy 4 cm (9 sztuk) i 3 cm (13 sztuk)

- ARKUSZ nr 2 i Arkusz nr 3 są takie same (zdjęcie nr 3 i 4): na każdym Arkuszu chmurki i balony - łącznie 38 sztuk naklejek, w tym: chmurki: 3 sztuki o szerokości 12 cm, 2 sztuki o szerokości 14 cm i 3 sztuki o szerokości 16 cm oraz 30 sztuk gwiazdek - wielkość od 3 cm do 7 cm.

Na pierwszym zdjęciu nasza aranżacja. Na zdjęciu nr 2, 3 i 4 wzory naklejek. Wzory prezentujemy w formie, w jakiej są wycinane na ploterze. O ostatecznym wyglądzie i wielkości całej kompozycji decydujesz sam. 

Zestaw naklejek może być 1-, 2- lub 3-kolorowy, gdyż każdy arkusz możemy wykonać z innego koloru folii, wybranego z naszego wzornika. Oferujemy folie w bogatej kolorystyce (patrz zakładka 'PALETA BARW'). Wybrane kolory (nazwę i numer) podaj podczas dokonywania zakupu w wiadomości do sprzedającego.  

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z ZAKŁADKĄ 'O NAKLEJKACH'.

Produkty powiązane

27 Inne produkty w tej samej kategorii: