naklejki napis SUPER OKAZJA i SUPER CENA wzór nr7

Nowy

Zestaw naklejek m.in. na szybę. Do umieszczenia na wewnętrznej lub zewnętrznej stronie witryny. Do wyboru 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 45x28 cm. Dostępne są inne wzory. 

Więcej szczegółów

11599993 Przedmioty

12,00 zł


9,76 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonujemy z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki można umieszczać również na zewnątrz pomieszczeń, na samochodach itd., na każdej trwałej i gładkiej powierzchni, np. na szybie, karoserii, płycie meblowej. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi.

Naklejki tniemy na ploterze. Wycinane są po obrysie, przez co nie mają tła czy nieestetycznej obwódki. Na całość nanosimy folię transportową, dzięki czemu napis nakleja się w całości.

Kupując jedną sztukę otrzymujesz zestaw naklejek widoczny na zdjęciu. W skład zestawu wchodzą 1 sztuka napisu SUPER OKAZJA o wymiarach 32x14 cm oraz 1 sztuka napisu SUPER CENA o wymiarach 33x14 cm 

Naklejki są jednokolorowe, do wyboru 60 kolorów folii. Kolor wybierz ze słownika kolorów podczas dokonywania zakupu lub podaj w wiadomości do sprzedającego. Jeśli chcesz umieścić napis na szybie wewnątrz pomieszczenia tak, żeby czytelny był dla przechodniów, wybierz ze słownika LUSTRZANE ODBICIE !

PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z ZAKŁADKĄ 'O NAKLEJKACH'.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: