NAKLEJKI zestaw 3 szt. wróżek + 7 motylków

Nowy

Zestaw 10 sztuk jednokolorowych naklejek na ścianę, meble, okno. Do wyboru ok. 60 kolorów. Naklejki wykonujemy z arkusza folii o wymiarach 45x28 cm.

Więcej szczegółów

116000000 Przedmioty

18,00 zł


14,63 zł netto

  • Nie
  • Tak

Więcej informacji

Naklejki wykonane są z wysokiej jakości matowej folii samoprzylepnej. Folia odporna jest na na wilgoć, wysokie i niskie temperatury (również mróz), promieniowanie UV, dzięki czemu naklejki są trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Można oklejać nimi ściany, drzwi, meble, umieszczać w kuchni, łazience, na samochodach itp. Można naklejać na okna po wewnętrznej i zewnętrznej stronie szyby. Obydwie strony naklejek mają ten sam kolor, zatem umieszczając je na szybie naklejki będą dekoracyjne po obydwu stronach okna czy przeszklonych drzwi !!! Naklejki można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na każdą gładką powierzchnię - szkło, metal, plastik, płytę meblową, ścianę itd. Naklejki nie mają tła, co poprawia estetykę aranżacji. 

KAŻDĄ NAKLEJKĘ MOŻEMY WYKONAĆ W LUSTRZANYM ODBICIU, WTEDY WRÓŻKI BĘDĄ ODWRÓCONE W DRUGĄ STRONĘ

Kupując jedną sztukę otrzymujesz komplet 10 sztuk jednokolorowych naklejek w wybranym kolorze folii. W zestawie znajdują się 3 wróżki o rozmiarze 27,5x19cm, 26x21cm i 26,5x17cm oraz 7 sztuk motylków o szerokości od 4,8 cm do 7,2 cm.

Od arkusza folii należy odklejać poszczególne elementy i nanosić na wybrane miejsce, dlatego o ostatecznym wyglądzie całej kompozycji decydujesz Ty. Wygląd arkusza naklejek przedstawia 2-gie zdjęcie. Na pierwszym zdjęciu aranżacja. 

22 Inne produkty w tej samej kategorii: